123 hodnocení

eBay Dropship Master™ v2

Představujeme Vám jeden z nejpropracovanějších a nejhodnotnějších kurzů pro eBay Dropshipping, který v CZ/SK je k sehnání. Kurz je postavený na mentorském programu, kterým prošlo více než 130 lidí a funguje již od konce roku 2018. Což znamená, že uvnitř nenajdete jen know-how, jak uspět na eBay a ostatních platformách, ale i ověřené věci od nastavení mindsetu, hodnot života, automatizace a dokonce i to, jak zhodnotit vydělané peníze a budovat další majetek, který bude generovat další peníze.

 

Recenze a výsledky klientů si můžete prohlédnout kliknutím na odkaz a dále ve výběru pod názvem Kurz eBay

 Máte ke kurzu dotaz? Můžete nás kontaktovat prostřednictvím formuláře nebo na Instagramu 

Skladem
Značka: Kniha Vítězů
7 000 Kč
Kategorie: Kurz
Záruka: doživotní
IG
Akce Novinka Tip

PRVNÍ KURZ V EVROPĚ POSTAVENÝ NA OVĚŘENÉM MENTORSKÉM PROGRAMU

 

 Od konce roku 2018 až do současnosti funguje můj vlastní mentorský program, kde se zaměřuji především na eBay dropshipping a následné investování vydělaných peněz pro vybudování majetku, který generuje další příjmy. K dnešnímu dni programem prošlo přes 122 lidí a většina z nich funguje a vydělává do dnes. Nebavím se o desítkách tisíc Kč měsíčně, ale o stovkách tisíc. Já sám jsem se dokázal díky eBay dropshippingu dostat na více než 1 000 000 Kč měsíčně a úplně stejné věci jsem naučil i ostatní. Fungovalo to mně, funguje to na obchodech, které dělám na zakázku, funguje to ostatním a bude to fungovat i Vám. 

 

 

 

MŮJ PŘÍBĚH

 

Já začal s dropshippingem v roce 2018, když jsem se přestěhoval na půl roku do Anglie. Tehdy jsem měl koupený kurz od pana Dubaje a byl jsem z toho dost rozhozený. Krom toho, co to je AliExpress či eBay a o doporučení na jeho další kurzy jsem se nedozvěděl vůbec nic. Už tehdy jsem měl za sebou poměrně úspěšný obchod na americkém Amazonu s vlastní značkou. Tak jsem si řekl proč ne, zkusím eBay dropshipping po vlastní ose. Ze začátku jsem nevěděl vůbec nic a jen jsem experimentoval. A podle všeho asi úspěšně, protože jsem se za necelých 10 měsíců dostal na svůj první milion za měsíc. A taky jsem o vše rychle přišel kvůli svého pyšného ega a lenosti. Za svou kariéru jsem vybudoval několik obchodů a naučil se věci, které jsem nikdy u nikoho neviděl. Kdybych nepomohl přes 100 lidem, tak si ani netroufám vydávat vlastní kurz. 

 

Můj první milion

 

 

PROČ EBAY A NE SHOPIFY DROPSHIPPING?

 

Proč? Nebudu chodit kolem horké kaše a napíšu to narovinu. Shopify je ta nejtěžší cesta, jakou se kdo ve formě dropshippingu může vydat. Je opravdu málo lidí, kteří si mohou dovolit ihned na začátku dávat desítky tisíc do rozjezdu. Shopify je jen platforma, kde si vytvoříte e-shop. Není to tržiště jako Amazon nebo eBay, které navštěvují miliony lidí denně a zadarmo. Koupíte si URL adresu, pronajmete si balíček a vytvoříte e-shop. Následně si zalistujete různé produkty a narážíte na první kámen úrazu. A tím je marketing, protože proto, abyste prodávali, tak Vaše produkty musejí být vidět. A jelikož máte malý budget, tak Google reklamy škrtáte. Co zbývá? Facebook. Zaregistrujete se do FB Business Manageru, nějak si vytvoříte kampaň a pošlete na schválení. A jelikož vše ověřuje robot tak z 90% Vám kampaň zamítne a to především kvůli tomu, protože obchodů nabízející levné čínské zboží je až až. Facebook ví o různých podvodných systémech fungujících na platformě Shopify a proto částečně většinu nových obchodů nějak omezuje.

Když to zamítne několikrát po sobě, tak jejich robot zablokuje i Váš FB Business Manager. A když se Vám podaří uspět a kampaně fungují, pravděpodobně utopíte xxx tisíc za zobrazení bez prodeje. A proto, aby měla kampaň opravdu úspěch, tak potřebuje dosah. Dosah znamená vyšší budget. A proto, aby se to oplatilo, potřebujete kvalitnější produkty s pořádnou marží. Kde je brát? Na Ali těžko a všeobecně posílání z Číny musíte škrtnout, protože EU nastavila speciální CLO pro balíčky ze zemí třetího světa. V závěru jen platíte, platíte a nevyděláváte nic. Proč teda volit tu nejtěžší a nejnákladnější cestu přes Shopify, když máme eBay?

  

 

MILIONOVÝ BYZNYS A NIC JINÉHO

 

USA, DE, AU a UK eBay patří bez mála mezi nejúspěšnější trhy. Ovšem UK a DE eBay má takový problém. A to, že pro fungování na jejich trhu se musíte povinně zaregistrovat do systému hlídání obratů. Něco jako naše bývalé EET a co 3 měsíce musíte podávat prohlášení o výdělcích. Podle mě zbytečně až moc komplikací a formalit.

 

Za to americký eBay patří mezi jedno z mála míst na světě, kde můžete z ničeho vybudovat milionový příjem měsíčně. A proč? Protože ve spojených státech žije přes 300 000 000 lidí, jejíž dobrá polovina projíždění eBay kategorií bere jako denní rutinu. To je přes 150 000 000 potencionálních zákazníků. Proto, abyste vydělali 100 000 Kč měsíčně Vám stačí jeden produkt, co bude stát $22.0 a v průměru 7 objednávek denně po dobu 30 dní. Teď si představte, že máte desítky nebo stovky takových aktivních produktů ve svém eBay obchodě, přijde Vám milion za měsíc jako nereálný, na tak obrovském trhu?

 

 

 

VÝSLEDKY LIDÍ, KTEŘÍ TO NEVZDAJÍ A ZŮSTAVAJÍ SE MNOU

V KONTAKTU MLUVÍ SAMY ZA SEBE

 

 nové bet stránky

 

 

NEJSEM JEN ČLOVĚK CO PRODÁVÁ KURZ, JSEM ČLOVĚK, KTERÝ DĚLÁ I DROP OBCHODY

NA ZAKÁZKU, KTERÉ OPRAVDU FUNGUJÍ

 

Často slýchávám, že jsem jen člověk co možná kdysi uspěl na eBay a vydělal milion za měsíc, ale dnes už jen namotává na lžích. No, rád se překonávám a koukám, jak úspěch ubližuje těm, kteří přejí jen sami sobě a nechtějí přijmout fakta či přát druhým. Svou cestu z jednoho obchodů na zakázku jsem si dokonce zdokumentoval i na můj Discord Money Knowledge.

Výsledky moje

 

 

''DROPSHIPPING JE MRTVÝ''

Kdyby už nefungoval, nedělám obchody na zakázku, kde se po 3 měsících zvládnu dostat na téměř 1500 USD týdně. Je to jen o tom, od koho čerpáte kvalitní know-how a kdo Vás v tomto podporuje. To je vše. Kde je vůle, tam je cesta.

 

1400 USD za týden

 

 

CELKEM 75 MINUT

 

Přesně tolik má můj video kurz rozdělený do 5 částí. Dohromady 75 minut toho nejhodnotnějšího a nejpropracovanějšího obsahu k eBay dropshippingu, co se vám kdy dostene do ruk. Stejně jako mentoring, tak i v kurzu se věnuji věcem od hodnot, nastavení mindsetu, definici svobody, vydělávaní peněz až po zhodnocení a reinvestování vydělaných peněz. Protože vyděláním peněz na eBayi to teprve začíná a abyste dosáhli opravdové finanční svobody, musíte vydělané peníze reinvestovat do věcí, které je vám zhodnotí a přinesou několika násobně větší výdělky. 

  

Offfikooo 

 

1  PROLOGUE (12:15 min)

V první kapitole Vás seznámím se mnou a s tím, jak jsem se dokázal dostat na milion měsíčně. Trochu Vám představím svůj mentorský program a výsledky mých klientů. Stejně jako v ostatních dílech, tak i v tomto se hodně věnuji motivaci a trochu nakousávám i začátek samotné kapitoly o mindsetu.

 

  

2 MINDSET (8:40 min)

Myslím, že není třeba moc rozepisovat o co v této části půjde. Vše vysvětluji na ukázkách z praxe dle mých vlastní zkušeností a také z toho, co jsme vypozoroval jako mentor u všech mých klientů. A bez mindsetu těch výsledků prostě nedosáhnete. Proto je tato část asi nejdůležitější.

 

3  AMERICKÝ TRH (12:38 min)

Zde se vysvětluji, proč zrovna americký trh a proč je eBay oproti Shopify výhodnější. Podrobně vysvětluji i to, jak fungují daně, jak funguje Britský a Australský trh a jak se dá založit firma, kterou stejně v závěru nepotřebujete stejně jako řešit daně. Existuje smlouva o dvojím zdanění a eBay si daň stejně odvádí sám. Vás musí jen zajímat daň z příjmu, kterou ale stejně nikdo neřeší.

 

Amerika americe, žádné posílání ze zemí 3 světa. Ale opravdový americký trh a jejich ekonomika, tohle a nic jiného. Výsledky lidí mluví za vše.

 

  

4 PRVNÍ KROK K PENĚZŮM (27:37 min)

V této části se zaměřuji na správnou registraci, ověření účtu a nalezení prvního produktu. Jak si boostnout profil zadarmo a jak získat ty nejlepší výsledky během prvních týdnů.

 

Trochu zde ukazuji i automatizaci listingu, jak ho mít atraktivnější zadarmo a jaké prodejní fintičky fungují.

 

 

5  AUTOMATIZACE A JAK INVESTOVAT VYDĚLANÉ PENÍZE (14:47 min)

Zde se věnuji automatizaci obchodu. Mluvím zde o dvou programech, které zvládnou vytvořit atraktivní listing, zalistovat třeba 400 produktů najednou, hlídat skladové zásoby, upravovat cenu na základě různých změn anebo automaticky vyřizovat objednávky.

 

Navíc zde mluvím o tom nejpodstatnějším, a to je jak své vydělané peníze investovat, jak budovat likvidní majetek a jak z něj těžit další příjmy.

 

  

A TO JE VŠE?

Samozřejmě že ne. Stanete se součástí mé DISCORD skupiny a komunity, kde často pořádáme webináře a bavíme se o všech tématech, sdílíme své výsledky, výdělky a úspěchy. Navíc zde často píši o změnách, které eBay udělal anebo různé obchody.

 

Dropshippingem to vše teprve začíná. Neočekávejte milionové obraty, ale očekávejte zkušenosti, které vám pomohou v rozvoji jiných, mnohem důležitějších věcí, co vás teprve čekají a se kterými vám rád pomohu.

 

 Já

Zpět do obchodu