39 hodnocení

eBay Dropship Master™

Představujeme Vám jeden z nejpropracovanějších a nejlepších kurzů pro eBay Dropshipping, který v CZ/SK seženete. Kurz je postavený na mentorském programu, kterým prošlo více než 110 lidí a funguje již od konce roku 2018. Což znamená, že uvnitř nenajdete jen know-how, jak uspět na eBay, ale i ověřené věci od nastavení mindsetu, hodnot života, automatizace a dokonce i to, jak zhodnotit vydělané peníze. A to všechno vypráví člověk, který se sám dostal na milion měsíčně pomocí eBay dropshippingu.

 

Máte ke kurzu dotaz? Můžete nás kontaktovat prostřednictvím formuláře nebo na Instagramu

Ke kurzu je i denně aktualizovaný textový PRŮVODCE, kde najdete nejnovější informace, které pomohou v růstu.

Skladem
Značka: Kniha Vítězů
7 000 Kč –29 % 5 000 Kč
Kategorie: Kurz
Záruka: doživotní
IG
Akce Novinka Tip
7 000 Kč –29 %

PRVNÍ KURZ V EVROPĚ POSTAVENÝ NA OVĚŘENÉM MENTORSKÉM PROGRAMU

 

 Od konce roku 2018 až do současnosti funguje můj vlastní mentorský program, kde se zaměřuji především na eBay dropshipping. K dnešnímu dni programem prošlo přes 122 lidí a většina z nich funguje a vydělává do dnes. Nebavím se o desítkách tisíc Kč měsíčně, ale o stovkách tisíc. Já sám jsem se dokázal díky eBay dropshippingu dostat na více než 1 000 000 Kč měsíčně a úplně stejné věci jsem naučil i ostatní. Fungovalo to mě, ostatním a bude to fungovat i Vám. 

 

 

PROČ EBAY A NE SHOPIFY?

 

Proč? Oukej, řeknu to upřímně. Shopify je ta nejhorší a nejtěžší cesta, jakou se kdo může vydat. Je opravdu málo lidí, kteří si mohou dovolit ihned na začátku dávat desítky tisíc do rozjezdu. Shopify nabízí úplně tu stejnou věc, co třeba náš respektovaný velikán Shoptet. Koupíte si URL adresu, pronajmete si balíček a vytvoříte e-shop. Následně si zalistujete různé produkty a narážíte na první kámen úrazu. A tím je marketing, protože proto, abyste prodávali tak Vaše produkty musejí být vidět. A jelikož máte malý budget, tak Google reklamy škrtáte. Co zbývá? Facebook. Zaregistrujete se do FB Business Manageru, nějak si vytvoříte kampaň a pošlete na schválení. A jelikož vše ověřuje robot tak z 90% Vám kampaň zamítne. Když to zamítne několikrát po sobě, tak Vám zablokuje i Váš FB Business Manager. A když se Vám podaří uspět a kampaně fungují, pravděpodobně utopíte xxx tisíc za zobrazení bez prodeje. A proto aby měla kampaň opravdu úspěch, tak potřebuje dosah. Dosah znamená vyšší budget. A proto aby se to oplatilo, potřebujete kvalitnější produkty s pořádnou marží. Kde je brát? Na Ali těžko a všeobecně posílání z Číny musíte škrtnout, protože EU nastavila speciální CLO pro balíčky ze 3 zemí světa. V závěru jen platíte, platíte a nevyděláváte nic. Proč teda volit tu nejtěžší a nejnákladnější cestu přes Shopify, když máme eBay?

  

 

MILIONOVÝ BYZNYS A NIC JINÉHO

 

Americký eBay patří mezi jedno z mála míst na světě, kde můžete z ničeho vybudovat mega měsíčně. A proč? Protože ve spojených státech žije přes 300 000 000 lidí, kteří projíždění eBay kategorií berou jako denní rutinu. To je přes 300 000 000 potencionálních zákazníků. Proto, abyste vydělali 100 000 Kč měsíčně Vám stačí jeden produkt, co bude stát $22.0 a v průměru 7 objednávek denně po dobu 30 dní. Teď si představte, že máte desítky nebo stovky takových aktivních produktů ve svém eBay obchodě, přijde Vám milion za měsíc jako nereálný, na tak obrovském trhu?

 

 

 

SPOKOJENOST LIDÍ A KLIENTŮ PRO MĚ BUDE VŽDY PRIORITNÍ

 

 maybe 3

 

 

CELKEM 96 MINUT

 

Přesně tolik má můj video kurz rozdělený do 5 částí. Dohromady 96 minut toho nejhodnotnějšího a nejpropracovanějšího obsahu k eBay dropshippingu, co vůbec jde sehnat. Stejně jak mentoring, tak i v kurzu se věnuji věcem od hodnot, nastavení mindsetu, definici svobody, vydělávaní peněz až po zhodnocení a reinvestování vydělaných peněz. Protože vyděláním peněz na eBayi to teprve začíná a abyste dosáhli opravdové finanční svobody, musíte vydělané peníze reinvestovat do věcí, které je vám zhodnotí a přinesou několika násobně větší výdělky. A konec konců, i o tom v kurzu mluvím skoro 20 minut. 

  

Pozadí 22 

 

1  PROLOGUE (07:08 min)

V první kapitole Vás seznámím se mnou a s tím, jak jsem se dokázal dostat na milion měsíčně. Trochu Vám představím svůj mentorský program a výsledky mých klientů. Stejně jako v ostatních dílech, tak i v tomto se hodně věnuji motivaci a trochu nakousávám i začátek samotné kapitoly o mindsetu.

 

  

2 PRVNÍ KROK KE SVOBODĚ (06:03 min)

Ve 2 kapitole se už začínám pomalu věnovat penězům a tomu, co je to dropshipping. Žádný AliExpress a posílání věcí z Číny. Tohle je už dávno mrtvé. Na světe jsou dvě největší tržiště. A tím je Amazon a eBay. Amazon škrtám už předem, protože americké obchody/dodavatelé, od kterých beru produkty už dávno své produkty na Amazonu nabízejí a až s 3x větším profitem. Jak už jsem psal výše, žádná Čína a Ali, ale opravdový americký trh. A tohle Vám v tomto kurzu ukážu!

 

 

3  AMERICKÝ TRH (35:07 min)

Tady se už konečně začínám věnovat eBay. Úplně vše ukazuji i v praxi na záběrech z reálného trhu. Pár ukázek můžete vidět třeba ve fotografiích výše. Začínám jednoduchou registrací a správného nastavení PayPal. Krom toho i vysvětluji různá nastavení a formality, díky kterým předejdete jakémukoliv omezení nebo blokaci účtu v budoucnu. Provedu Vás celým procesem správného nastavení template a prvního listingu. Doporučím Vám zde mé osobní a soukromé kontakty na lidi, kteří Vám vyboosti profil do maximálních limitů. Takže v závěru budete platit jen $7.95 měsíčně za Starter účet, ale u kterého budete mít limity a možnosti jako u Anchor účtu za $349.95 měsíčně. A to není jediný tip, ušetřit Vám co nejvíce peněz a co nejvíce peněz vydělat patří mezi pointy tohoto kurzu. Proč to dělat těžké jako třeba u Shopify, když jde vydělat balík peněz s minimální investicí v řádech dolarů?

V druhé části předávám tipy a kontakty na americké obchody a všechny dodavatele. Plus malé tipy bokem, kde hledat další. Ukážu Vám, jak zalistovat produkt tak, aby byl co nejatraktivnější a nastavit ho tak, aby se prodával sám. Máte problém s vybíráním produktů? Žádný stres. Detailně se věnuji i taktice jak a podle čeho vybírat produkty včetně cenové politiky a tomu, co je potřeba udělat, aby byl obchod co nejvíce produktivní. Neříkám to jen jednou, v celém kurzu se k tomuto tématu vracím 3x.

V poslední třetí části se věnuji tomu, jak co nejvíce ušetřit na poplatcích a ještě více rozebírám cenovou filosofii. Chci a dávám si záležet na tom, abyste vydělali co nejvíce peněz. Máte strach z daní? Opět žádný stres. Všechno kolem daní rozebírám a vysvětluji detailně. Ujišťuji Váš, že daně Vás trápit vůbec nemusí. Dříve než za 12 měsíců se k tomu stejně nedostanete. A aby to bylo kompletní, ukazuji i jak založit svou vlastní firmu v USA a jak se stát plátcem DPH pomocí LLC metody. A jako poslední věcí nám zbývá marketing, prodejní strategie a vše kolem toho, co Vám pomůže se dostat na svých prvních 100 000 Kč měsíčně. A to je jen začátek. Na samotný konec ukazuji tipy, jak třeba získat co nejvíce recenzí v krátkém čase a jak si zařídit všechny certifikáty kvality obchodu. 

 

dop2 kopie

  

4  AUTOMATIZACE A ZHODNOCENÍ VYDĚLANÝCH PENĚZ (28:38 min)

Někdy mi přijde, že jsem jediný v ČR/SK, který učí a dostal se na opravdové výsledky, protože 99% lidí nezná a nikdy neslyšelo o automatizaci. To znamená, nechat roboty budovat obchod a nechat je vyřizovat objednávky. Víte, že třeba existují programy a roboti, kteří funguji na různých marketingových strategiích o kterých mluvím v předešlé kapitole a podle toho plánují listování různých věcí? Vy jen cestujete po světě a robot se stará za Vás. A to není vše, díky automatizace a různým robotům dokážete vyhrát nad konkurencí a zajistíte, aby objednávky chodily jen Vám. Tyhle možnosti skoro nikdo nezná a používají je jen společnosti, které se nedostanou pod 3 mil. za den. Já je Vám tady ukazuji. V žádném jiném kurzu na světě na automatizaci obchodu nenarazíte.

A jako poslední zbývá zhodnocení vydělaných peněz. Všechny možnosti jsem rozdělil podle dosažitelných obratů. Pokud se dostanete třeba na 50 tis. měsíčně, doporučuji tam ty možnosti s ukázkami v praxi a pokud zase na mega měsíčně, tak zase tam ty. Dá se fungovat čistě jen z eBay příjmu, ale proč se okrádat o další peníze, když máme tolik možností, jak je zhodnotit a vybudovat další a další příjmy. Protože peníze dělají peníze. 

 

 

5  SEN, MINDSET & HODNOTY (20:27 min)

Zde začínám s vysvětlením podstaty víry a snu. Docela dost vše přirovnávám do reálných příběhů úspěšných a z mého života. Díky reálných ukázek člověk lépe pochopí podstatu celé pointy. V druhé části kapitoly se věnuji definici vytrvalosti a vysvětluji strukturu úspěchu. Hodně mluvím o tom, jak a na čem vybudovat opravdu silný mindset. Opět využívám reálné ukázky v praxi z mého života. Čím jsem kdysi byl, co jsem udělal a díky čeho jsem to dokázal.

Ve třetí části se věnuji hodnotám života. Vše o čem tady mluvím do sebe prostě zapadá. Takto přemýšlím já, takto přemýšlejí nejbohatší lidé planety a proto jsme všichni úspěšní. Správně nastavený mindset je prostě 90% úspěchu. A tím, že si někdo přečte motivační obrázek mu silný mindset dlouhodobě nevybuduje.

 

 

 

A TO JE VŠE?

Samozřejmě že ne. Můj support zůstává i pro Vás stejně jak pro mé klienty, kteří si zakoupili mé mentorství. Pokud potřebujete poradit nebo podpořit, stačí napsat na firemní Instagram a můžeme komunikovat buď přes IG nebo nám mohu vytvořit speciální skupinu na Telegramu.

 

WEB1