Můj příběh

wdasd

Jen hrstka knih dá čtenáři informace, které opravdu hledá 

Jmenuji se Lukáš Martinek a rozhodl jsem se to udělat jinak. Sám jsem kdysi na svém začátku naletěl x podvodníkům, kteří mě připravili o vydřené peníze. Dnes je podvodníků 3x více a proto jsem se rozhodl jít cestou spravedlnosti a dát lidem, co si zaslouží. Předávám druhým znalosti, které jim skutečně změní život a pomohou k lepším zítřkům.

Co by mi na začátku cesty pomohlo... 

Přečetl jsem spoustu knih o tom, jak začít obchodovat, vydělávat a jak uspět. Žádný návod jsem v nich nenašel. Začínal jsem od nuly bez pomoci nebo dostatečných znalostí. Nevěděl jsem od čeho se odrazit a na tom všem jsem postavil svou knihu. Už inspirovala spoustu lidí a věřím, že spoustě dalších ještě změní život. Věřím, že tento projekt s knihou a mentorstvím je tím, co by mě samotnému pomohlo před několika lety na začátku mé cesty. 

Spojil jsem životní příběhy s podnikáním 

Neuspěl jsem u maturity, měl základní mzdu a žádná firma o mě neměla zájem. Tehdy jsem začal pomalinku budovat svou první značku a firmu v USA, obchodoval se zeměmi 3. světa a dělal věci, které mě nikdo nikdy neučil. Strávil jsem čas v Americe, podnikal v Česku a žil i delší dobu v Anglii, kde jsem zažil nejednu horkou chvilku. Pochopil jsem však systém a objevil možnosti, jak vzít život pevně do svých rukou a začít vydělávat lepší peníze

K lepšímu životu už jsem pomohl 1 600 lidem a přes 110 lidí prošlo mým mentorským programem

...a své zkušenosti jsem sepsal do knihy, s níž se snažím poctivě pomoci všem jejím čtenářům. Mohou si díky ní uvědomit své hodnoty, podstatu opravdového štěstí a definici bohatství. I vy v sebe můžete začít věřit. Nabízím vám své obchodní modely upravené tak, aby pro vás neexistovala konkurence ve druhém čtenáři. Od roku 2018 mi zároveň funguje mentorský program, o kterém si můžete více přečíst kliknutím ZDE. Do dnešního dne prošlo programem přes 122 lidí. A pro lidi, kteří si nemohou dovolit mentoring buď z osobních, psychických nebo finančních důvodů, jsem vytvořil kurz EBay Dropship Master®na kterém jsem pracoval 8 měsíců.

blobid3„Před pár dny jsem dočetl vaši knihu a musím říct, wow! Dala mi opravdu hodně a dlouho mě nic tak nenamotivovalo jak vaše kniha. Jsem ještě chudý student a nemůžu si dovolit rozjíždět nějaké businessy, ale zkusil jsem váš návod pro podnikání na Amazonu a propojil jsem ho s návodem pro eBay a jen za jednu noc jsem vygeneroval zisk 214$. Nechápu jak, ale funguje to. Jsem opravdu rád za vaši knihu! Hodně lidem určitě už pomohla a otevřela jim oči. Děkuji!”

„Ta kniha je opravdu fantastická. Zkusil jsem ten návod na dropshipping a za noc mi přišly 4 objednávky. Moc vám děkuju za příležitost.” 

„Viděl jsem tu knihu poprvé u nezlomny_com a opravdu mě dostalo, že ve vaší knize je zmíněná i tak velká česká osobnost, jako je právě nezlomny_com. Skvělá naučná kniha! Asi jedna z nejlepších investic, kterou jsem pro sebe za poslední dva roky udělal. Díky moc za příležitosti a návody na podnikání.” 

„Knihu mi doporučil můj kamarád asi před 2 měsíci. Popravdě se mi do ní moc nechtělo, ale teď musím uznat, že stála za to. Přečetl jsem ji během 2 dnů. Překvapilo mě, že návod, jak vybudovat firmu v USA a prodávat na americkém trhu, který se průměrně prodává v kurzech za cca 80 tisíc, jste napsal do knihy prakticky za pakatel. A o ostatních návodech ani nemluvím. Opravdu si vážím vaší práce a toho, co děláte pro ostatní. Že jste teď v téhle době plné lží a ukradených věcí originální, a i přesto jaká je společnost, pomáháte lidem. Máte můj velký obdiv! Vaše kniha by se měla dostat do rukou všech lidí, doufám že není vaše poslední.” 

Zpětné vazby mi od Vás přišla na email a na Instagram opravdu spousta. Přečtěte si také další recenze mé knihy.


Rady a tipy v hodnotě 80 000 Kč 

Knihu jsem napsal tak, abyste podle svého uvážení mohli vybrat a poskládat důležité informace. Nevěřím na staré obchodní taktiky nebo parafrázování již tolikrát přebraných návodů. Věřím naopak, že kniha má opravdu měnit lidské životy. A soudě podle reakcí dosavadních čtenářů to nejsou jen plané řeči. To pro mě znamená mnohem víc než jen prodat své zkušenosti na kurzech, které by měly hodnotu až 80 tisíc. 

...Tak se zrodila kniha vítězů

tlacitko

Knihu jsem začal psát v roce 2018. Hnala mě kupředu chuť pomáhat a motivovat ostatní. Není to jen o tom naučit někoho vydělávat peníze, ale dovést ho k uvědomění. Bude mi ctí, když k němu dovede i vás. Nepovažuji za internetového guru a nejsem zde od toho, abych se nad ostatními obohacoval. Jsem tu proto, abych vám opravdu pomohl. Pochopil a našel jsem své místo ve vesmíru a podle toho konám.

Na cestě mě provázely originální a motivační texty projektu nezlomny_com, s jehož autorem spolupracuji. Jsem také oficiální a legální mentor pro podnikání na eBay a Amazonu. Více o mém mentorském programu si můžete přečíst ZDE a o kurzu zase ZDE.