Mentoring podnikání na eBay a Amazonu

Pokud jste si přečetli knihu vítězů, a jste namotivovaní založit svůj vlastní byznys, rád vám pomůžu s prvními krůčky. Na své cestě za úspěšným podnikáním v on-line světě jsem se stal oficiálním a legálním mentorem pro prodej na eBay a Amazonu. Provedu vás celým procesem, nastartuji vaši kariéru a věřím, že změním i celý váš život.

 

Jak to funguje? Na základě mnohaletých zkušeností jsem připravil na podnikání desítky klientů a jejich coaching vypiloval tak, že opravdu pomáhá. Postupně se osamostatníte, vezmete život pevně do svých rukou a začnete vydělávat lepší peníze.

„Částka investovaná do mentoringu se klientům nejčastěji vrací během prvního měsíce.”

Jak probíhá mentoring krok za krokem

1.   Dejte mi o sobě vědět

Mentoring funguje především prostřednictvím on-line konzultací. Napište mi například na Instagramu, nebo mě kontaktujte e-mailem a přes formulář. Nejdříve se pobavíme o tom, co byste chtěli dělat a jaké máte představy, zkušenosti a cíle. Vytvořím pro nás speciální skupinu na Telegramu, kde můžeme sdílet různé dotazy, ukázky apod. 

2.   Společně vybereme ideální byznys model a začneme

Jakmile si odsouhlasíme spolupráci a vybereme, co chcete dělat, zavoláme si. U dropshippingu vám připravím program na celý další týden a naplánuju jednotlivé kroky. Nebudu vás zatěžovat zbytečnostmi. V prvé řadě po vás budu chtít pouze vymyslet jméno pro svůj obchod. Za 2-3 dny si znovu zavoláme a zjistíme, co dalšího potřebujeme zařídit.

 

 „Už máte skvělý název pro svůj obchod? Vymyslet název společnosti je těžká disciplína a bude to jeden z vašich prvních úkolů.”

3.   Založíme prodejní účet, vybereme produkty a stanovíme strategii

Vysvětlím vám, jak založit váš nový prodejní účet a tzv. zalistujeme první produkt. Do začátku vám dám také 3 své vlastní produkty, o kterých vím, že budou mít úspěch, a předám vám kontakty na partnery a dodavatele z Číny. Ve vašem účtu doladíme veškeré nastavení k dokonalosti a optimalizujeme ho do 100% funkčnosti.

 

Dále spolu probereme prodejní strategii a trh, na kterém budete chtít obchodovat. Může se jednat o země z EU, Velkou Británii nebo také USA. Ukážu vám, jak sehnat dodavatele pro dané země, a jaké webové portály k tomu využívat.

„Budu za vás komunikovat s podporou v Anglii. Ta probíhá v angličtině, ale celou dobu mi budete moci nahlížet přes rameno, takže se vše postupně naučíte, získáte zkušenosti a cenné informace.”

4.   První objednávky, recenze a kampaně

Pokud budeme prodávat přes eBay, necháme několik dní produkty „ustát” a pak zrealizujeme první objednávky. Z nich získáme i první recenze na váš obchod. Toto budeme opakovat 2-3x po sobě. Dále nastavíme prodejní kampaně a naučím vás ve všem chodit. Celý měsíc budeme krok po kroku budovat soběstačný prosperující obchod.

5.  Osamostatníte se

Postupně se budu do chodu vašeho obchodu zapojovat míň a míň, ale stále vám zůstane můj support. Budu vás podporovat v začátcích a připravím vás i na to, co přijde potom. Tím se myslím můj mentoring liší od jiných kurzů v ČR. Jsem si totiž vědom, jak je takové podnikání náročné na psychiku. Budeme tvořit od nuly, ale já budu stát při vás.

 

„Pomůžu vám s komunikací se zeměmi 3. světa i s navrhováním produktů. Vy sami ale na sobě musíte chtít tvrdě pracovat.”

Proč eBay a dropshipping?

 

Podnikání na eBay je nejlevnější a nejrychlejší způsob, jak získat pravidelný příjem. Amazon je náročnější. Vybudovat prospěšnou firmu v USA je běh na dlouhou trať, což si ostatně můžete přečíst i v mé první knize. V ní jsem připravil podrobný návod na obchodování na Amazonu.

Risk je zisk

 

„Učím klienty strachu a chci, ať riskují a něco obětují. Nevydělávám na nich, ale motivuju a učím, aby se nebáli investovat do obchodu i větší sumu peněz. Tím, že někdo zaplatí větší obnos peněz dělá první krok ve svém životě na lepší stranu. Pochybnosti musí jít v podnikání stranou.”

  • Lukáš Martinek 

 

Udělejte první krok. Napište mi

FotoKlienta_KnihaVitezu