Mentoring a podnikání

Pokud jste si přečetli mou Z Chudoby až na střechu světa a jste namotivovaní založit svůj vlastní byznys, rád Vám pomůžu s prvními krůčky. Na své cestě za úspěšným podnikáním v on-line světě jsem se stal licencovaným a legálním mentorem pro prodej na eBay a Amazonu. Provedu vás celým procesem, nastartuji Vaši kariéru a věřím, že změním i celý váš život.

 

Jak to funguje? Na základě mých mnohaletých eBay dropshipping zkušeností jsem pomohl vybudovat x obchodů a svůj coaching jsem vypiloval tak, že opravdu pomáhá. Postupně se osamostatníte, vezmete život pevně do svých rukou a začnete vydělávat lepší peníze. Já sám jsem na svém začátku naletěl několika podvodníkům, kteří jen zneužívali důvěřivost lidí ve svůj osobní prospěch. A až do dnešních dnů se skoro na každém rohu setkávám s nějakým podvodem, který má za úkol z lidí jen vytahat peníze. Zcela upřímně vím, že tady v ČR/SK je jen hrstka lidí, kteří opravdu pomáhají, ale podvody jsou čím dál více v pozornosti lidí. A na základě všeho toho namotávaní obyčejných lidí jsem se rozhodl vydat cestou a pomáhat lidem, protože každý, kdo pro to něco udělá si zaslouží uspět.

 

„Částka investovaná do mentoringu se klientům nejčastěji vrací během prvního měsíce.”

 

 

Mentoring především neberu jako věc, kde se zaměřuji jen na jedno téma. Ať už je to eBay nebo Amazon. Ale vždy se snažím probírat vše, co člověk potřebuje. Vím, co by pomohlo mému já ve 20 letech a podle toho tak i funguji. Celý mentoring se spíše snažím stavět na přátelském vztahu bez zbytečných formalit. Probírám s klienty věci od mindsetu až po to, jak funguje trh a společnost. Jakmile uděláme základy a vybudujeme profitabilní obchod, tak přecházíme do třetí fáze. A to je zhodnocení vydělaných peněz. Jeden z mých hlavních úkolů je udělat z člověka opravdu úspěšnou bytost, která je finančně nezávislá. Ať už to jsou akcie, dividendy, nemovitosti nebo třeba i kryptoměny, vždy s klientem najdu správnou cestu k dobře investovaným penězům.

 

Jakmile se kleint stává samostatným a vydělává více peněz, nabízím mu i společné investice do mých projektů nebo do společného franšízingu. 

 

 

Jak probíhá mentoring? Krok za krokem

1.   Dejte mi o sobě vědět

Mentoring funguje především prostřednictvím on-line konzultací. Napište mi například na Instagramu, nebo mě kontaktujte e-mailem či přes formulář. Nejdříve si zavoláme a pobavíme se o tom, co byste chtěli dělat a jaké máte představy, zkušenosti a cíle. A pokud se dohodneme a sedneme si, vytvořím pro nás speciální skupinu na Telegramu, kde budeme primárně komunikovat. 

 

 

Jakmile si odsouhlasíme spolupráci a vybereme, co chcete dělat, domluvíme si on-line schůzky u kterých se vždy přizpůsobím Vašemu volnému času. U dropshippingu Vám připravím program na 4 týdny a naplánuji jednotlivé kroky. Nebudu vás zatěžovat zbytečnostmi. V prvé řadě po vás budu chtít pouze vymyslet jméno pro svůj obchod. Za 2-3 dny si znovu zavoláme a zjistíme, co dalšího potřebujeme zařídit.

 

 

 „Už máte skvělý název pro svůj obchod? Vymyslet název společnosti je těžká disciplína a bude to jeden z Vašich prvních úkolů.”

 

2.   Založíme prodejní účet, vybereme produkty a stanovíme strategii

Vysvětlím Vám, jak založit Váš nový prodejní účet a tzv. zalistujeme první produkt. Já osobně se zaměřuji pouze pro americký trh. Už díky tomu, že tam máme přes 300 mil. potencionálních zákazníků, kteří každodenní projíždění eBay trhu berou jako svůj denní chleba. Žádné produkty z AliExpressu nebo celkově z Číny, tohle už je dávno mrtvé. EU a Británie už dávno Čínu odstřihlo a přeposílat věci z Číny do EU je ztráta času. Mám ověřených desítky amerických obchodů/dodavatelů, které Vám předám a můžete od nich čerpat tisíce různých produktů. Následně ve Vašem účtu doladíme veškeré nastavení k dokonalosti a optimalizujeme ho do 1000% funkčnosti.

 

Kvůli různým fake guru a tuně směšných ukradených kurzů o eBay dropshipping se začátky nováčků zkomplikovaly. Ale já vím, jak všechny různé omezení obejít a jak Starter účet za $7.99 měsíčně vyboostit tak, aby člověk dosáhl stejných možností, jako u účtu Anchor za $349.95 měsíčně. A to vše jen díky mých kontaktů. Proč by měl člověk platit více, když jde zcela legálně dostat maximum. Dále spolu probereme prodejní strategii a základní nastavení listingu.

 

„Budu za Vás komunikovat s podporou v USA. Ta probíhá v angličtině, ale celou dobu mi budete moci nahlížet přes rameno, takže se vše postupně naučíte, získáte zkušenosti a cenné informace.”

3.   První objednávky, recenze a kampaně

Pokud budeme prodávat přes eBay, necháme několik dní produkty „ustát” a pak zrealizujeme první objednávky. Z nich získáme i první recenze na Váš obchod. Toto budeme opakovat 2-3x po sobě. Dále nastavíme prodejní kampaně a naučím Vás ve všem chodit. Celý měsíc budeme krok po kroku budovat soběstačný prosperující obchod.

 

4.  Osamostatníte se

Postupně se budu do chodu Vašeho obchodu zapojovat míň a míň, ale stále Vám zůstane můj support. Budu Vás podporovat v začátcích a připravím Vás i na to, co přijde potom. Tím se myslím můj mentoring liší od jiných kurzů v ČR. Jsem si totiž vědom, jak je takové podnikání náročné na psychiku. Budeme tvořit od nuly, ale já budu stát při Vás. Jakmile se po půl roce dostaneme na 150 000 Kč měsíčně, přejdeme o level výše a představím Vám automatizaci obchodu. To znamená, že necháte za sebe pracovat roboty. Ti budou za Vás vyřizovat objednávky, plánovat strategii, zdokonalovat se na konkurenci, sami listovat produkty a mnoho dalšího. Automatizace je něco, co většina lidí nezná a nikdo o tom skoro neučí. Já kdysi procestoval celou Asii s tím, že celý měsíc a půl všechno za mě vyřizovali roboti. Já nehl prstem a několik robotů mi vydělalo přes půl milionu v čistém. A jako úplně poslední krok budou daně a založení Vaší vlastní firmy přes LLC. Všechno je to jednoduché a já jsem tady pro Vás, strach zahoďte za hlavu, protože tohle je možná největší příležitost, která se Vám kdy naskytne.

 

 

 

„Pamatujte, že v komfortních zónách je uvězněno více lidí, než ve všech vězeních světa.”

 

Proč eBay a dropshipping?

 

Podnikání na eBay je nejlevnější a nejrychlejší způsob, jak získat pravidelný příjem. Amazon je náročnější. Vybudovat prospěšnou firmu v USA je běh na dlouhou trať, což si ostatně můžete přečíst i v mé knize. V ní jsem připravil podrobný návod na obchodování na Amazonu.

Risk je zisk

 

„Učím klienty strachu a chci, ať riskují a něco obětují. Nevydělávám na nich, ale motivuji a učím je, aby se nebáli investovat do obchodu i větší sumu peněz. Tím, že někdo zaplatí větší obnos peněz dělá první krok ve svém životě na lepší stranu. Pochybnosti musí jít v podnikání a osobním rozvoji stranou”

 

Lukáš Martinek 

 

Můj nejúspěšnější klient Marek se svou přítelkyní dnes vydělává přes 700 000 Kč měsíčně hrubého. Díky automatizaci se nestarají, 1x za měsíc zaplatí poplatky a všechen svůj čas věnují své rodině. Jsou prostě šťastní a mě bylo potěšením takto někomu pomoct. Protože o tomhle život je, žít a ne přežívat.

Udělejte pro sebe první krok a napište mi

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení