50 hodnocení

Z Chudoby až na střechu světa

Jediná kniha, která Vám dá naději a provede těžkou cestou k vysněnému bohatství.

 • Lepená vazba V2
 • 241 stran kvalitního a hodnotného čtení
 • Přes 6 let zkušeností v jedné knize
 • 28 kapitol, které Vám změní pohled na život
 • Žádné odkazování na kurzy a mentoring
 • Žádné lhaní a vedení za nos
 • Vysvětlené principy, jak se dá investovat, jak funguje většina investic nebo jak vytvořit pasivní příjem 
 • 3 unikátní obchodní modely
 • Návod, jak začít podnikat v ČR/SK, jak obchodovat se zeměmi 3 světa, jak prodávat do celého světa přes eBay nebo jak založit firmu v USA a uspět na Amazonu
 • Vše, co potřebujete k úspěchu a šťastnému životu najdete v knize
 • Jedinečná garance úspěchu a spokojenosti!

Zkušební ukázku knihy si můžete stáhnout v pravém dolním rohu stránky nebo zde.

V případě zájmu o autogram nebo věnování stačí napsat při objednávce do poznámek pro prodejce.

Skladem
Značka: Kniha Vítězů
299 Kč –33 % 199 Kč
Kategorie: Kniha vítězů
Z Chudoby až na střechu světa
299 Kč –33 %

 

 

HLEDÁTE NÁVOD NA ÚSPĚCH NEBO K LEPŠÍMU ŽIVOTU?

 

 

Tak jste tady správně! Chápu, že tohle je v dnešním světě hodně velké klišé, co se marketingu týče. Na každém rohu na Vás číhá podvod a každý druhý na Vás chce namastit kapsu. Já byl kdysi taky obětí a tohle je jeden z důvodů, proč jsem se to rozhodl dělat poctivě. Ruku na srdce, kolik na světě existuje knih, které Vám vysvětlí princip fungování peněz, investic, zhodnocování financí, co to je štěstí nebo jak dosáhnout lepšího životního stylu. Moc ne. Existují knihy, které stojí ranec peněz a na konci Vám ještě s drzostí nabídnout další informace v kurzech za tři rance peněz. Tohle mě na dnešní době upřímně docela štve. Člověk musí platit nechutné peníze za informace, na které má právo a zároveň bez jistoty úspěchu. Já udělal tu změnu a všechno jsem napsal do knihy Z Chudoby až na střechu světa. 

 

 

ŽIJEME VE SVĚTĚ PLNÉM LŽÍ A PŘETVAŘOVÁNÍ 

 

Hledáte různé návody a kurzy, jak vydělávat on-line a nedaří se Vám uspět? Už nemusíte hledat dále a utrácet nehorázné peníze. V mé knize najdete vše, co potřebujete vědět. Jak podnikat v ČR? Jak prodávat do celého světa nebo jak uspět na Amazonu s vlastní americkou firmou? Žádný problém, vše najdete v knize s nejaktuálnějšími informacemi, které se dají sehnat. Kniha je každým výtiskem upravována a informace jsou přímo z praxe nebo z mého mentoringu.

 

 

SRDCERVOUCÍ PŘÍBĚH JAKO Z HOLLYWOODU 

 

Kdysi jsem neměl nic, narodil jsem se jako každý. Ale i přes to, že jsem byl od mala učen žít průměrný život, tak jsem zažil věci, které by mohly být klidně natočené jako celovečerák. V knize popisuji vše od svých začátků, pádů až po moment, kdy jsem vstal na vrchol svého života. Když jsem zakládal svou první firmu v USA tak se mi dostalo jen podvádění, manipulování a posmívání. Zůstal jsem sám 1 200 km od domova bez peněz na jídlo a podpory. Neměl jsem nic, chodil jsem se sprchovat do fitka, netekla mi ani teplá voda a neměl jsem nárok na lepší životní styl. Měl jsem zbraň u hlavy a stal tváří smrti. X krát jsem to chtěl vzdát a byl jsem smířen s koncem. Nemělo být nic. A víte co? Já to nikdy nevzdal a dnes tady stojím jako někdo, kdo přebírá zodpovědnost za ostatní, nabízí ostatním práci, pomoc, informace a nárok na lepší život. 

 

 

PODROBNÉ NÁVODY NA VYDĚLÁVANÍ PENĚZ

 

Celý svůj příběh jsem propojil s různými návody, které jsem popsal krok po kroku pro každou životní situaci. Ať už chcete podnikat u nás doma v ČR/SK, v zahraničí, posílat do celého světa, obchodovat se zeměmi 3. světa nebo chcete vybudovat vlastní firmu v USA, tak v mé knize najdete odpovědi. Podrobný návod na Drosphipping v hodnotě 30 000 Kč. Ano, i to tady najdete. Nemluvě o tom, jak se celý systém eBay změnil po Brexitu. Po tomto kroku jsou ostatní kurzy naprosto bezcenné. Nic na světě Vás nikdy nenaučí finančnímu a bankovnímu systému, nebo otázkám, jak vše udělat legálně, poctivě a jak se dostat na sta tisícové měsíční zisky. Má kniha ano a je tady jen pro Vás a Váš úspěch. Spokojenost a úspěch čtenářů mluví za sebe.

 

 

 INFORMACE K NEZAPLACENÍ

 

Dovolím si říct, že za všechny informace v knize bych si mohl klidně říct o více než 120 000 Kč v různých kurzech. Ale já tohle nechci a nepodporuji tuhle cestu obohacování. Každý má právo na všechny dostupné informace a na lepší život. Proto vznikla tato kniha a od toho tady je. Vše, co od podnikatelské a rozvojové literatury očekáváte, najdete tady v jedné knize. Všechny otázky ohledně lásky, peněz, byznysů, podvodů nebo pravdě o systému jsou zodpovězené v jedné knize. 

 

2_1

 

 Zajímá Vás recenze a osobní feedback čtenářů? Kliknutím ZDE si jej můžete přečíst.

 

 

 

 

Zpět do obchodu