7 hodnocení

Kniha, která Vám nahradí mentora

Představujeme vám první knihu z mála, jejíž obsah Vám nahradí mentora. Není to kniha, která vám bude mazat med kolem úst a bude vás balamutit názory, že úspěch a dosažení bohatství je jednoduché. Není to ani kniha, která vás zmanipuluje levnou pohádkou typu, že do pár týdnů či měsíců dosáhnete finanční svobody. Mohla by být, takových jsou desítky. Ale to by potom v knize nebylo nic jiného, než jen lži. Vše vždy začíná u vás v hlavě a u hodnot včetně hranic, ve které věříte. A vybudovat sebe bez pomoci někdy trvá celé roky. V této knize najdete vše od budování mindsetu, kontroly umění ega nebo moudrosti. K tomu všemu nesmí chybět vysvětlení včetně několika tipů k budování likvidního majetku, pasivních příjmu, daní, budování značky, marketingu, dropshippingu na eBay anebo návodu pro americký Amazon. Prostě vše, co od mentora očekáváte.

  • Pevná vazba V2 s kvalitním potiskem.
  • 296 stran plnohodnotných informací.
  • Originální know-how z autorových zkušeností.
  • Spoustu uvědomění z chyb, které mohou druhé inspirovat.
  • Jedna z mála knih, která Vám ukáže, jak budovat likvidní majetek.
  • Kompletní a nový návod pro dropshipping na eBay anebo Amazon.
  • Různé témata o našem systému a o věcech, které jsou před námi utajené.
  • A spoustu dalšího.
  • Garance spokojenosti po přečtení je zaručená!
Skladem
Značka: Kniha Vítězů
499 Kč
Kategorie: Kniha vítězů
Záruka: 2 roky
Kniha, která Vám nahradí mentora
Novinka Tip

 

JE LIBO KNIHU S INFORMACEMI, JAKO OD MENTORA?

 

Kdo mě zná, tak ví, že již od roku 2019 nabízím lidem svůj mentorský program zaměřený na rozvoj osobnosti, podnikání, investování a všeobecného budování likvidního majetku. Učil jsem se od nejlepších a ti nejlepší se podíleli na tom, kým jsem dnes. Za ty 3 roky práce s klienty jsem se naučil, co opravdu lidem pomáhá a co potřebuji znát. Podnikání nebo investování není jen o tom, že někam posíláte peníze a čekáte okamžitý úspěch. Vše vždy začíná u Vás ve vaší hlavě. Mysl a sebe rozvoj spoustu z nás na svém začátku podceňuje a žene se za rychlými penězi, protože to viděl někde na internetu.

 

Tohle je ovšem špatně a člověk jen zbytečně okrádá sám sebe, být příčina v jeho životě. Investování do sebe samého je priorita všech priorit. Sebe rozvojem a investováním do sebe si posouváte v mysli hranice a učíte se přestávat myslet realisticky. Myslíte si, že realistické uvažování a triviální sny Vám přinesou dostatečnou motivaci? Ne. Každý kdo chce trochu uspět a dosáhnout lepších peněz, nebo životní úrovně, tak musí být trochu snílek. A s ohledem na aktuální politický vývoj ve světě, kde se neohlíží na zájmy obyčejných lidí, tak na snílkovství nevidím vůbec nic špatného.

 

Napsal jsem tedy knihu, jejíž obsah Vám kompletně nahradí mentora. V knize naleznete všechny informace od budování midsetu, posouvání hranic, zákonů, tuny motivace nebo opravdové hodnoty. Jakmile pochopíte základy, tak Vás v knize dále seznamuji s trhem a s tím, jak investovat a zhodnocovat své peníze. Vše od akcií, fundamentálních analýz, dividend, nemovitostí, kryptoměn, franšízingu anebo startupů. Krom toho všeho v knize vysvětluji i jak fungují daně a jak danit každé aktivum, o kterém píšu. A to jak pro tuzemský, tak i pro zahraniční trh.

 

Seznamuji Vás tam dokonce i s různými formami podnikání typu vlastního e-shopu v tuzemsku, dropshippingu na eBay anebo osobní značky na americkém Amazonu. Vše se stejnými plnohodnotnými informacemi z první ruky a z vlastních zkušeností. Nikde v knize neodkazuji, aby si lidé zakoupili můj kurz a tak podobně. Všechny užitečné informace píšu upřímně a od srdce, protože každý si zaslouží znát vše, co potřebuje k úspěchu.

 

 

I TVÁ RECENZE SE TADY MŮŽE OBJEVIT. POKUD NĚJAKOU MÁŠ, NAPIŠ MI JI PROSÍM

NA INSTAGRAM A NĚCO UŽ SPOLU VYMYSLÍME

 

0 Recenze

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení