Hic Sunt Leones - Černobílá Verze

Kniha napsaná s vizí měnit lidské životy v černo bílé verzi. Variantu trika si prosím zvolte při objednávce, v poznámkách pro prodejce.

Recenze knihy si můžete přečíst zde.

 

Skladem
299 Kč
Kategorie: Kniha vítězů

 

       

         Kdysi jsem měl sen, že chci změnit svět a nějak pomoct lidem. Svět je takový, jaký ho známe a žijeme v takovém systému, jakém žijeme. Ne každý má právo volby a otevřenou možnost splnit si sny, vydělávat pořádné peníze nebo prožít opravdu šťastný život. Já pocházím z nejchudší části republiky a od mala jsem byl vychováván k tomu, abych celý život pracoval a nikdy si nemohl nic lepšího dovolit. Patřím mezi ty, kteří nedokončili maturitu a nikdy nikdo o mě neměl zájem. Nikdy jsem neměl právo na lepší práci, než jako pomocný dělník ve slévárně na šichty. A to byl první důvod, proč jsem začal se seberozvojem a podnikáním. Těmi roky samoty a zdokonalováním se jsem objevil věci, které ostatní nevidí. Pochopil jsem jak funguje systém a jak se lidé trápí. Viděl jsem na jakých podvodech a přetvářkách všechno funguje. Kolik lidí se tváří, že jim záleží na ostatních, ale přitom si jen namotávali bankovní účet. A to byl důvod, proč investoval svůj čas k napsání a publikování této knihy. Knihy, kde jsem celé své životní know-how propojil s životními příběhy, které ukazují, že i když se Vám dějí ty nejhorší věci tak můžete dosáhnout obrovských cílů. 

 

Došlo mi, že pokud může někdo napsat knihu o tom, kolik má peněz nebo v jakém luxusu si žije a v závěru knihy odkázat na své kurzy za několik tisíc. Tak já můžu napsat něco, co předá lidem informace, které naprosto každému změní život. A o tom to celé je. Být Lvem, ne ovcí. Od první věty jsem se snažil psát, jako kdybych to někomu říkal do očí. Žádné odborné fráze, které by jen unavily ve čtení. Žádné chvástání tím, kolik jsem vydělal milionu, ale ukazuji a učím, jak je vydělat. Celá kniha působí spíše jako návod. Jak v něčem uspět, jak si vybudovat posedlost a vytrvalost na dosažení svého snu a v hledání opravdového štěstí. Nebo mé 4 reálné byznys modely napsané krok po kroku, které jsem poskládal tak, aby si mohl naprosto každý vybrat, co mu sedne nejlépe. Při dodržené všech mých kroků je šance na úspěch 100%. Fungovalo to mě, naučil jsem to ostatní a funguje to do teď. A úplně stejně jsem to napsal do knihy. Zároveň je celé dílo propojeno s mými životními příběhy nebo příběhy úspěšných lidí. Ať už je kdokoliv nešťastný, v depresích, hledá štěstí nebo princip lásky k životu. V knize najde odpovědi. A to všechno je napsáno na 164 stránkách v tvrdé vazbě, rozděleno do 27 kapitol s tím, že každá je zakončená významným citátem. Proč cena jen 339,- když jsou v knize tak hodnotné informace? Všechny návody by v podobě kurzů a mentorství stály přes 80 000,- V díle jsou 4 podrobně popsané krok po kroku. Jsem toho názoru, že pokud někdo umí vydělávat peníze, nepotřebuje si hrabat do kapsy tím, že ty informace předá ostatním. 

 

Na světě neexistuje kniha, která obsahuje třeba návod jak založit z pohodlí pokoje firmu ve státech, jak obchodovat se zeměmi třetího světa a jaké produkty vybrat s primitivním základním kapitálem. Vysvětlenou podstatu opravdového bohatství, jak dosáhnout opravdového štěstí nebo jak vydělávat peníze, když spíte. Všechno je zodpovězeno a krok po kroku popsáno v knize.

 

Pro více informací, prosím navštivte náš IG profil @sam_sebe_panem nebo nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu. Rádi Vám pomůžeme nebo zodpovíme Vaše dotazy.

 

 

Variantu trika si prosím zvolte při potvrzení objednávky v sekci Zadat poznámku pro prodejce.

Barevné varianty Bílé s rukávy, Bílé s BW cammo a Černé WHT Star v dostupných velikostech S,L,M,XL