Hic Sunt Leones - Černobílá Verze

Kniha napsaná s vizí měnit lidské životy v černo bílé verzi. Variantu trika si prosím zvolte při objednávce, v poznámkách pro prodejce.

 

Skladem
Kód: 44
299 Kč –10 % 269 Kč
Kategorie: Kniha vítězů
s tričkem
Novinka Tip Akce
299 Kč –10 %

 

         Kdysi jsem měl sen, že chci změnit svět a nějak pomoct lidem. Také jsem chtěl, aby po mě na tomto světě něco zůstalo. Ale nevěděl jsem jak. Od svých 18 let se věnuji podnikání, po neúspěšné maturitě mi ani nic jiného nezbylo. Měl jsem vlastní značku oblečení, prodával jsem v Americe na Amazonu, poté na eBay do celého světa, u nás v ČR a v Anglii. Všechno co jsem se naučil sám, tak jsem se snažil i předávat ostatním ve formě mentoringu. Ale pořád jsem nedokázal předat odpovědi na všechny jejich otázky. A trápí mě, kolik lidí bere něco jako samozřejmost nebo si ani neuvědomují podstatu a hodnotu štěstí.

 

Potom mi došlo, že pokud nějaký mladý Slovák může napsat knihu o tom, kolik má peněz nebo v jakém luxusu si žije a v závěru knihy odkáže na své kurzy za několik tisíc. Tak já můžu napsat něco, co předá lidem informace, které naprosto každému změní život. Celých 14 měsíců mi trvalo napsat toto dílo. Hic Sunt Leones, v latině to znamená něco jako údolí lvů. A o tom to celé je. Být Lvem, né ovcí. Od první věty jsem se snažil psát, jako kdybych to někomu říkal do očí. Žádné odborné fráze, které by jen unavily ve čtení. Celá kniha působí spíše jako návod. Jak v něčem uspět, jak si vybudovat posedlost a vytrvalost na dosažení svého snu a v hledání opravdového štěstí. Nebo mé 4 reálné byznys modely napsané krok po kroku, které jsem poskládal tak, aby si mohl naprosto každý vybrat, co mu sedne nejlépe. Při dodržené všech mých kroků je šance na úspěch 100%. Fungovalo to mě, naučil jsem to ostatní a funguje to do teď. A úplně stejně jsem to napsal do knihy. Zároveň je celé dílo propojeno s mými životními příběhy nebo příběhy úspěšných lidí. Ať už je kdokoliv nešťastný, v depresích, hledá štěstí nebo princip lásky k životu. V knize najde odpovědi. A to všechno je napsáno na 164 stránkách v tvrdé vazbě, rozděleno do 27 kapitol s tím, že každá je zakončená významným citátem. Proč cena 299,-? Všechny návody by v podobě kurzů stály cca. 80 000,- V díle jsou 4 podrobně popsané kroky stejně jak v různých kurzech, akorát já nikoho nevodím za nos a všechno uvádím ihned na pravou mírů. Po nikom nechci žádné doplatky k závěrečným informacím.

 

Na světě neexistuje kniha, která obsahuje třeba návod jak založit z pohodlí pokoje firmu ve státech, jak obchodovat se zeměmi třetího světa a jaké produkty vybrat s primitivním základním kapitálem. Vysvětlenou podstatu opravdového bohatství, jak dosáhnout opravdového štěstí nebo jak vydělávat peníze, když spíte. Všechno je zodpovězeno a krok po kroku popsáno v knize. Dlouho jsem s teamem konzultoval o ceně knihy a došli jsme k závěru, že díky této nízké, pro někoho možná vysoké ceně. Každý čtenář dostane spousty informací, co mu změní pohled na svět a život za pár korun. 

 

Pro více informací, prosím navštivte Instagramový profil autora nebo nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu. Rádi Vám pomůžeme nebo zodpovíme Vaše dotazy.

 

Variantu trika si prosím zvolte při potvrzení objednávky v sekci Zadat poznámku pro prodejce.

Barevné varianty Bílé s rukávy, Bílé s BW cammo a Černé WHT Star v dostupných velikostech S,L,M,XL