FAQ

Chodí nám spousty dotazů ohledně knihy a prodeje. Tímto bychom rádi odpověděli na všechny Vaše otázky.

 

 

*Proč kniha stojí 339,- když jsou v ní ukryté informace z kurzů za 80 000,-?

Cena je nastavená tak, aby si tyto informace mohl dovolit naprosto každý bez ohledu na jejich cenu.

 

*Opravdu mě kniha naučí vydělávat peníze, když spím?

Ano, v knize jsou ukryté 4 byznys modely. Popsané krok po kroku. Je to úplně stejné, kdyby Vám někdo říkal co máte udělat. Všechno aplikujete do reálu a začínáte vydělávat. Byznys modely jsou 4, každý si vybere co mu sedne nejlépe.

 

*Co mě ty tvz. byznys modely naučí?

První byznys model popisuje jak podnikat tady v ČR/SK. Jak to tady funguje, jaké jsou povinnosti, jak vybrat a nastavit marketing, kde si spustit e-shop atd.

Druhý byznys model Vás naučí, jak obchodovat se zeměmi 3 světa a přes eBay je prodávat po celé planetě. Ve zkratce, jak dosáhnout prodeje do celého světa s minimálním kapitálem.

Třetí byznys model obsahuje informace, jak založit firmu v USA. Všechno kolem toho včetně návodů na finanční systém Spojených států a prodeje. Stejně jak v předešlých modelech jsou v této kapitole i popsány typy produktů, se kterými uspějete a jaké inovace poté zvolit.

Čtvrtý byznys model vyobrazuje informace, jak začít obchodovat na kapitálových trzích. Všechny byznys modely jsou popsány tak, aby naprosto každému začaly chodit peníze, i když spíte.

 

*Jakým stylem je kniha napsaná?

Kniha je napsaná jednoduše, bez složitých profesionálních slov. Úplně stejně, kdyby Vám to někdo říkal do očí.

 

*Přečetl jsem už spousty podnikatelské literatury, ale moc mi to nedalo a ztrácím motivaci pokračovat.

Naše kniha Hic Sunt Leones je napsána jako jeden velký životní návod. Když začínal autor knihy, nevěděl od čeho se odrazit a jak začít. Spousta lidí má problém najít první kroky. Jak v sobě vybudovat posedlost v dosažení cíle, motivace, definicí opravdového štěstí, hodnoty peněz a času včetně hodnot opravdového bohatství a chudoby. Kniha je jeden velký návod, který může pomoct všem projít těžkými začátky a chvílemi.

 

*Proč nemůžu knihu najít v žádném knihkupectví?

Kniha je prozatím prodávána pouze přes e-shop.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení